Závěr kalendářního roku

19.12.2018

Jak už to tak bývá, závěrečný týden před vánočními prázdninami bývá tak trochu netradiční. Proto bych vás chtěl (mimo jiné) i touto cestou informovat o průběhu posledních dvou dní.

Ve čtvrtek se bude učit podle rozvrhu jen první hodina - v našem případě matematika. Po ní se společně vypravíme do kina v OC Grand na film Johny English 2. Začátek promítání je naplánován na 10:00 hodin. Pokud bude počasí přijatelné, vypravíme se do kina pěšky. V opačném případě pojedeme autobusem. Je tedy zapotřebí, aby měly děti s sebou kartu na MHD, případně odpovídající kapesné. Na místě bude možnost zakoupit si menu do kina za zvýhodněné ceny. Ti žáci, kterí mi odevzdali souhlas rodičů se můžou po ukončení představení rozejít domů, ostatní se vrací zpět do školy na oběd. A jen na závěr připomínám odhlášení obědů u těch dětí, které se už nebudou vracet do školy.

V pátek bude potom zkrácená výuka. Děti by tedy měly odcházet ze školy ve 12:35. A poté se budeme těšit na viděnou až ve čtvrtek 3. ledna 2019.

Autor: oslejsek@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 19. 12. 2018