Základní škola Pardubice-Dubina,
Erno Košťála 870

Zaměstnanci školy

Vedení školy

  • Mgr. Bc. Kozáková Ludmila – ředitelka školy
  • Mgr. Rozinková Ivana – zástupce ředitele školy
  • Mgr. Pravec David - zástupce ředitele školy

I. stupeň

  • Mgr. Kárychová Edita
  • Mgr. Čiháková Tereza
  • Mgr. Formáčková Jana
  • Mgr. Zahálková Dáša
  • Mgr. Košťálková Jana
  • Mgr. Rainbergová Eva
  • Mgr. Morávková Ivanka
  • Mgr. Drahokoupilová Monika
  • Mgr. Krejčová Eva
  • Mgr. Kudrnáčová Kristýna
  • Mgr. Krátká Anna
  • Mgr. Němcová Simona
  • Bc.   Kumpanová Marcela DiS
  • Mgr. Křivková Naděžda
  • Mgr. Hana Brandejsová

II. stupeň

  • Mgr. Theimerová Karolína
  • Mgr. Mikšová Hana - výchovná poradkyně
  • Mgr. Malá Tereza 
  • Mgr. Hemská Radka – kariérový poradce, volba povolání
  • Mgr. Tomášková Iva
  • Mgr. Ošlejšek Jakub  
  • Ing.  Zozuláková Zuzana - výchovná poradkyně
  • Mgr. Hrušková Martina
  • Mgr. Krejčíková Barbora – metodik prevence rizikových jevů
  • Mgr. Poláčková Petra 
  • Mgr. Kolovratníková Lucie
  • Mgr. Šimečková Petra
  • Mgr. Poláková Martina
  • Mgr. Herynková Irena
  • Mgr. Fiebiger Petr
  • Mgr. Slezáková Iva
  • Mgr. Kverková Eva
  • Mgr. Uttendorfská Ivana
  • Mgr. Stoklasová Kristýna
  • Mgr. Chmelík Ondřej
  •  Bc.  Baumgärtner Dominik
  • Mgr. Třetinová Barbora
  • Mgr. Dudková Helena
  •         Hanslová Kristýna
  • Mgr. Zvěřinová Jana

 

  • Zemanová Iveta - asistentka pedagoga
  • Báňová Monika - asistentka pedagoga
  • Vodrážková Ivana - asistentka pedagoga
  • Kohoutková Alena - asistentka pedagoga
  • Tichá Eva - asistentka pedagoga
  • Merzová Ludmila - asistentka pro ukrajinské žáky
  • Hozová Monika - asistentka pedagoga
     
  •  Mgr. Felgrová Lucie - školní psycholog
     
  • Školní družina:  Jiránková     Monika          vedoucí vychovatelka                             
                              Mertová Bohdana DiS
                              Krčmářová Sylva
                              Urbanová Veronika
                              Janišová Pavlína   
                              Marková Vlasta
                              Formánková Aneta
                                 
  • Školní jídelna:    Třešňáková Marie  vedoucí školní jídelny  
                              Tesařová Jitka
                              Takáčová Lenka 
                              Uhlířová Alena
                              Jeníková Romana
                              Kořínková Radka
                              Běloušek Tomáš   
                              Husáková Šárka
                              Bourová Adriana
                          

                                                                

 

  • Správní úsek:   Kielová Zuzana     ekonomka školy 
                              Bečková Alena   mzdová účetní
                              Štěpánková Dana  - spisový a administrativní pracovník
                              Korf Pavel     školník
                              Mráčková Hana
                              Konířová Jaroslava
                              Melounková Dana             
                              Šprachtová Ludmila
                              Ventluková Monika
                              Lukáčová Alena
                              

                                                               

                          

  • Správci školního hřiště a tělocvičen:   Mildner Rudolf
                                                                 Vanická Alena