Zahájení školního roku 2018/2019

03.09.2018

Milí žáci a vážení rodiče, rád bych vás všechny přivítal v novém školním roce. Během letošního roku nás bude opět čekat množství akcí z nichž se část váže ke stému výročí naší rebubliky a čás k 35. výročí školy. Mimo to bude od dubna probíhat rozsáhlá rekonstrukce (takřka všech) vnitřních prostor školy, takže se máme rozhodně na co těšit.

Podstatně blížšího data je pak "dočasný pobyt" žáků z druhého stupně ZŠ Pardubice-Studánka v prostorech naší školy. Délka tohoto "pobytu" se bude odvíjet od času potřebného na rekonstrukci výše zmiňované školy. Každopádně, pro nás je nejdůležitější, že kmenová učebna naší třídy zůstane celým tímto prosecem nedotčena. Se změnami je naopak nutno počítat v případě výuky ve specializovaných učebnách. O aktuálním stavu vás budeme průběžně informovat.

Autor: oslejsek@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 03. 09. 2018