Základní škola Pardubice-Dubina,
Erno Košťála 870

Výlet na discgolf do Choltic

21.06.2022

Vážení rodiče, 

v pátek, dne 24. 6., se žáci 6. B zúčastní školního výletu do Choltic. Na zdejším hřišti v zámecké oboře si budou moci vyzkoušet discgolf. S ohledem na to, že se budeme pohybovat v přírodě bych doporučil vzít si sportovní oblečení, zavřené boty a preventivně raději i repelent/náramek proti klíšťatům. Část disků potřebných na hru budeme mít z vlastních zdrojů a část bude zapůjčena na místě. Cena za půjčení disku je 50Kč, vratná kauce potom 350Kč (viz: https://www.zamek-choltice.cz/discgolf/)

 

Do Choltic pojedeme vlakem z Pardubic v 9:09 hodin (R 827 Svitava s příjezdem do Přelouče v 9:18 a následným odjezdem směr Choltice v 9:46. Sraz bude v 8:45 hodin na pardubickém Hlavním vlakovém nádraží. Zpět poté pojedeme opět vlakem z Choltic v 13:22 hodin s přestupem v Přelouči ve 13:45 předpokládaným příjezdem do Pardubic ve 13:55 hodin. Cena jízdného bude hrazena ze třídního fondu.  

Během cesty budou mít žáci možnost navštívit místní cukrárnu. Oběd tento den nestihneme, a proto by bylo vhodné vybavit žáky dostatečnou svačinou, případně finanční hotovostí a odhlásit si pro tento den oběd ve školní jídelně. Ukončení akce a následný rozchod žáků proběhne opět před pardubickým Hlavním vlakovým nádražím. 

Žáci, kteří se nebudou akce účastnit, budou po dobu konání zařazeni do jiných tříd. 

Hezký den přeje,

J. Ošlejšek

Autor: oslejsek@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 21. 06. 2022