Sportovní den byl letos s podtitulem Survivor. Na 12 stanovištích jsme plnili různé úkoly a sbírali body.
Dobrá zpráva je, že jsme všichni všechno zvládli, takže jsme "přežili". :-)
Na stupně vítězů jsme bohužel nedosáhli, ale i tak jsme si vysoutěžili příjemnou odměnu, sladký meloun. Zmizel dřív, než jsem ho stihla vyfotit. :-)
Všem sportovcům z 8.A děkuji za jejich výkony a doufám, že příště se zapojí i ti, kteří dnes ve škole nebyli.