Základní škola Pardubice-Dubina,
Erno Košťála 870

Karanténa a focení ve čtvrtek 27.1.

23.01.2022

Vážení rodiče,

pokud byl Váš syn/dcera ve čtvrtek 20.1. ve škole, tak se dostal/a do kontaktu s nakaženou osobou. Z tohoto důvodu byla hygienou nařízena karanténa do 25.1. Přes prostředí MS Teams budou realizovány online hodiny (krom pondělí 1. vyučovací hodiny, kdy probíhá testování). Pokud Vaše dcera či syn spadají do výše popsané skupiny, tak je, prosím, do vypršení karantény neposílejte do školy.

 

Mimo výše psané bych Vás rád informoval o možnosti focení. Termín by byl 27. ledna ve čtvrtek. Mohly by se fotit dvojice, skupinky, páry, jednotlivci, jak si kdo usmyslí.

Jediná podmínka fotky je ta, že si fotku musí koupit všichni, kteří jsou vyfoceni. Nejde tedy, že se jich vyfotí 5, ale fotka se bude tisknout pouze jednou. Pokud by někdo chtěl fotek více, není to problém. 

Velikost fotografie bude 13x18 cm. K dispozici budeme mít barevné pozadí pozadí a pro děti budou připraveny bubliny s nápisy jako "super parta", "nej kámoš" atd. Také budou připraveny mini rekvizity na špejli – brýle, pusa, knírek... Cena jedné fotografie je 45 Kč. Pokud byste měli zájem, tak mi, prosím, s dostatečným předstihem závazně potvrďte svůj zájem.

 

Děkuji Vám za spolupráci.

S pozdravem,

J. Ošlejšek

Autor: oslejsek@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 23. 01. 2022