Elektronický třídní fond - informace

26.08.2021

Elektronický třídní fond

Přehled o jednotlivých platbách z třídního fondu v systému Bakaláři – e- žákovská knížka.

Počáteční jednorázový vklad do třídního fondu je ve výši 1 000 Kč.

Jako variabilní symbol uvádějte evidenční číslo žáka . Jedná se o číslo z Bakalářů, které uvádíte do školní jídelny.

Modul PLATBY – TŘÍDNÍ FOND najdete:

1.  www.zsdubina.cz – nahoře „žákovská knížka“ – přihlášení do systému – vlevo vybrat „Platby“ – dále - třídní fond – kliknout na +Vložit prostředky – objeví se vaše platební údaje - číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol.

Můžete (ale nemusíte) využít i platbu přes QR kód.

2. mobilní aplikace (přihlášení na mobilním telefonu)

Přihlásíte se – nad jménem dítěte vpravo nahoře kliknout na modrou ikonu Bakaláři – objeví se „Otevírám webový prohlížeč“ – kliknout na barevnou ikonu vlevo nahoře – rozbalí se seznam  vlevo - vybrat „Platby“ – dále - třídní fond – kliknout na +Vložit prostředky – objeví se vaše platební údaje - - číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol.

Můžete (ale nemusíte) využít i platbu přes QR kód.

Prosíme Vás o pečlivé vyplnění všech údajů, zvláště pak variabilního symbolu a specifického symbolu, aby mohla být platba přiřazena do správné třídy ke jménu vašeho dítěte. Pokud máte ve škole více dětí, musíte tedy poslat jednotlivě s jedinečným variabilním symbolem.

info platby(13.21 KB)

Autor: miksova@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 26. 08. 2021